Woordvoerders

Contactpersoon

Team minister Wouter Koolmees

Ward Bezemer

Telefoon: 06 41177487
E-mail: wbezemer@minszw.nl

  • Eerste woordvoerder minister


 

Peter Blok 

(tijdelijk afwezig)

Telefoon: 06 53405328
E-mail: wblok@minszw.nl

  • Pensioenen (tijdelijk Ward Bezemer)
  • AOW (tijdelijk Ward Bezemer)
  • UWV (tijdelijk Margreet van Beem)
  • Werkloosheid (tijdelijk Margreet van Beem)

 


Ivar Noordenbos

Telefoon: 06 31753405

E-mail: inoordenbos@minszw.nl

  • Integratie / inburgering
  • Internationaal
  • Arbeidsmigratie

 

Margreet van Beem

Telefoon: 06 29419041
 
 E-mail: mvbeem@minszw.nl
  • Arbeidsmarkt, ontslag, arbeidsvoorwaarden, CAO's
  • Arbeidsongeschiktheidsregelingen
  • Werknemersregelingen
  • Werkloosheid ouderen
  • Koopkracht

 

 

Team staatssecretaris Tamara van Ark

Najoua Aachboune

Telefoon: 06 55292641

E-mail: naachboune@minszw.nl

  • Eerste woordvoerder staatssecretaris
  • Arbeidsomstandigheden
  • Arbeidsmarktdiscriminatie
  • Kinderopvang
  • Kindregelingen
  • ESF

 

Karen Zandbergen

Telefoon: 06 46271168

E-mail: jzandbergen@minszw.nl

  • Participatiewet
  • WSW
  • Quotum arbeidsbeperkten
  • Bijstand
  • Wajong
  • Reïntegratie


Charlotte Menten

Telefoon: 06 27015129

 E-mail: cmenten@minszw.nl
  • Armoede en schuldhulpverlening
  • Caribisch Nederland
  • SVB
  • SUWI
  • Anw

 

________________________________________________________________________________

Hoofd woordvoering en publiciteit 

Ella Broos

Telefoon: 06 11302318

 

 

 

Assistent persvoorlichter

Sharida Abid Ali

Telefoon: 06 11585274

E-mail: sabidali@minszw.nl

 

 

_____________________________________________________________________________________________

Woordvoerder Inspectie SZW

Paul Q van der Burg

Telefoon: 06 29339596

E-mail: pvdburg@minszw.nl 

 

Elizabeth Palandeng

Telefoon: 06 50002784

E-mail: mpalandeng@inspectieszw.nl