Woordvoerders

Contactpersoon

Samenvatting

De woordvoerders zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Team minister Wouter Koolmees

Ward Bezemer

(op vakantie tot en met zondag 12 augustus)

Telefoon: 06 41177487
E-mail: wbezemer@minszw.nl

  • Eerste woordvoerder minister


 

Peter Blok 

(tijdelijk afwezig)

Telefoon: 06 53405328
E-mail: wblok@minszw.nl

  • Pensioenen (tijdelijk Ward Bezemer)
  • AOW (tijdelijk Ward Bezemer)
  • UWV (tijdelijk Margreet van Beem)
  • Werkloosheid (tijdelijk Ivar Noordenbos)

 


Ivar Noordenbos

(op vakantie tot en met zondag 22 juli)

Telefoon: 06 31753405

E-mail: inoordenbos@minszw.nl

  • Integratie / inburgering
  • Internationaal
  • Arbeidsmigratie

 

Margreet van Beem

Telefoon: 06 29419041
 
 E-mail: mvbeem@minszw.nl
  • Arbeidsmarkt, ontslag, arbeidsvoorwaarden, CAO's
  • Arbeidsongeschiktheidsregelingen
  • Werknemersregelingen
  • Werkloosheid ouderen
  • Koopkracht

 

 

Team staatssecretaris Tamara van Ark

Najoua Aachboune

Telefoon: 06 55292641

E-mail: naachboune@minszw.nl

  • Eerste woordvoerder staatssecretaris
  • Arbeidsomstandigheden
  • Arbeidsmarktdiscriminatie
  • Kinderopvang
  • Kindregelingen
  • ESF
  • Armoede en schuldhulpverlening
  • SVB
  • SUWI
  • Anw

 

Karen Zandbergen

(op vakantie tot en met vrijdag 10 augustus)

Telefoon: 06 46271168

E-mail: jzandbergen@minszw.nl

  • Participatiewet
  • WSW
  • Quotum arbeidsbeperkten
  • Bijstand
  • Wajong
  • Reïntegratie
  • Caribisch Nederland
  • Armoede en schuldhulpverlening
  • SVB
  • SUWI
  • Anw


________________________________________________________________________________

Hoofd woordvoering en publiciteit 

Ella Broos

(op vakantie tot en met maandag 13 augustus)

Telefoon: 06 11302318

 

 

 

Assistent persvoorlichter

Sharida Abid Ali

Telefoon: 06 11585274

E-mail: sabidali@minszw.nl

 

 

_____________________________________________________________________________________________

Woordvoerder Inspectie SZW

Paul Q van der Burg

Telefoon: 06 29339596

E-mail: pvdburg@minszw.nl 

 

Elizabeth Palandeng

Telefoon: 06 50002784

E-mail: mpalandeng@inspectieszw.nl