Woordvoerders

Contactpersoon

De woordvoerders zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Team minister Wouter Koolmees

 

Ward Bezemer

Telefoon: 06 41177487
E-mail: wbezemer@minszw.nl

  • Eerste woordvoerder minister

 

 

Margreet van Beem

Telefoon: 06 29419041
E-mail: mvbeem@minszw.nl

  • Arbeidsmarkt, ontslag, arbeidsvoorwaarden, CAO's
  • Arbeidsongeschiktheidsregelingen
  • Werknemersregelingen
  • Werkloosheid ouderen
  • Koopkracht

 

Karin Donk

Telefoon: 06 11295196
E-mail: kdonk@minszw.nl

  • Integratie en inburgering
  • Internationale zaken

 

 

 

Peter Blok (tijdelijk afwezig)

Telefoon: 06 53405328
E-mail: wblok@minszw.nl

  • Pensioenen (tijdelijk Ward Bezemer)
  • AOW (tijdelijk Ward Bezemer)
  • UWV (tijdelijk Margreet van Beem)

 

 

Annerijn Vink 

Telefoon: 06 25290452
E-mail: jcvink@minszw.nl

 

 

______________________________________________________________________________________________

Team staatssecretaris Tamara van Ark

Najoua Aachboune

Telefoon: 06 55292641
E-mail: naachboune@minszw.nl

  • Eerste woordvoerder staatssecretaris
  • Arbeidsomstandigheden
  • Arbeidsmarktdiscriminatie
  • Kinderopvang
  • Kindregelingen
  • ESF
  • SUWI
  • Anw

 

Karen Zandbergen

Telefoon: 06 46271168
E-mail: jzandbergen@minszw.nl

  • Participatiewet
  • WSW
  • Quotum arbeidsbeperkten
  • Bijstand
  • Wajong
  • Reïntegratie
  • Anw

 

Frank Bartelds

Telefoon: 06 15650582
E-mail: fbartelds@minszw.nl

  • Armoede en schuldhulpverlening
  • Caribisch Nederland
  • SVB

______________________________________________________________________________________________

Hoofd woordvoering en publiciteit 

Ella Broos

Telefoon: 06 11302318
E-mail: ebroos@minszw.nl

 

 

 

 

Assistent persvoorlichter

Sharida Abid Ali

Telefoon: 06 11585274
E-mail:  sabidali@minszw.nl

 

 

______________________________________________________________________________________________

Woordvoerders Inspectie SZW

Paul Q van der Burg

Telefoon: 06 29339596
E-mail: pvdburg@minszw.nl 

 

 

 

Elizabeth Palandeng

Telefoon: 06 50002784
E-mail:  mpalandeng@inspectieszw.nl