Woordvoerders

Contactpersoon

De woordvoerders zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Voor woordvoerders van de Inspectie SZW, zie de newsroom van de Inspectie SZW: www.inspectiewerkt.nl.

Team minister Wouter Koolmees

Coen Gelinck

Coördinerend woordvoerder
Afwezig van maandag 22 juli t/m vrijdag 16 augustus

  • Integratie en inburgering
  • Internationale zaken
  • Pensioen
  • AOW

Telefoon: 06 48162412
E-mail: cgelinck@minszw.nl

 

Margreet van Beem

Woordvoerder
Afwezig van maandag 15 t/m woensdag 31 juli en van maandag 19 augustus t/m vrijdag 13 september

  • Arbeidsmarkt, ontslag, arbeidsvoorwaarden, CAO's
  • Arbeidsongeschiktheidsregelingen
  • Werknemersregelingen
  • Koopkracht

Telefoon: 06 29419041
E-mail: mvbeem@minszw.nl

 

 

Lilian Jansen

Woordvoerder
Afwezig van maandag 29 juli t/m vrijdag 2 augustus en van vrijdag 16 t/m vrijdag 30 augustus

  • UWV
  • Arbeid en zorg (verlofregelingen)

Telefoon: 06 50097543
E-mail: ljansen1@minszw.nl

 

 

Margriet Luttikhuizen

Woordvoerder
Afwezig van maandag 22 juli t/m vrijdag 16 augustus

  • Pensioen
  • AOW

Telefoon: 06 29171290
E-mail: mluttikhuizen@minszw.nl

 

 

Annerijn Vink

Persvoorlichter
Afwezig van maandag 15 juli t/m vrijdag 26 juli

  • Werkloosheid
  • Ouderenwerkloosheid

Telefoon: 06 25290452
E-mail: jcvink@minszw.nl

 

 

 

Peter Blok

Tijdelijk afwezig

Woordvoerder

Telefoon: 06 53405328
E-mail: wblok@minszw.nl

 

 

______________________________________________________________________________________________

Team staatssecretaris Tamara van Ark

Sharida Abid Ali

Algemeen persvoorlichter
Afwezig van maandag 5 t/m vrijdag 30 augustus

Algemene persvragen en interviewverzoeken staatssecretaris

Telefoon: 06 11585274
E-mail: sabidali@minszw.nl

 

Najoua Aachboune

Coördinerend woordvoerder
Afwezig van donderdag 1 t/m vrijdag 30 augustus

  • Participatiewet
  • WSW
  • Quotum arbeidsbeperkten
  • Bijstand
  • Wajong
  • Reïntegratie
  • Anw

Telefoon: 06 55292641

E-mail: naachboune@minszw.nl

 

Frank Bartelds

Woordvoerder
Afwezig van maandag 15 juli t/m vrijdag 2 augustus

  • Armoede en schuldhulpverlening
  • Caribisch Nederland
  • SVB
  • Kinderopvang
  • Kindregelingen
  • ESF
  • SUWI

Telefoon: 06 15650582
E-mail: fbartelds@minszw.nl

 

Lilian Jansen

Woordvoerder
Afwezig van maandag 29 juli t/m vrijdag 2 augustus en van vrijdag 16 t/m vrijdag 30 augustus

  • Gezond en veilig werken
  • Arbeidsmarktdiscriminatie
  • Arbeidsomstandigheden

Telefoon: 06 50097543
E-mail: ljansen1@minszw.nl