Woordvoerders

Contactpersoon

De woordvoerders zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Team minister Wouter Koolmees

Coen Gelinck

Coördinerend woordvoerder

  • Integratie en inburgering
  • Internationale zaken

Telefoon: 06 48162412
E-mail: cgelinck@minszw.nl

 

 

Margreet van Beem

Woordvoerder

  • Arbeidsmarkt, ontslag, arbeidsvoorwaarden, CAO's
  • Arbeidsongeschiktheidsregelingen
  • Werknemersregelingen
  • Werkloosheid ouderen
  • Koopkracht
  • UWV

Telefoon: 06 29419041
E-mail: mvbeem@minszw.nl

 

Peter Blok

Woordvoerder

  • Pensioenen 
  • AOW 

Telefoon: 06 53405328
E-mail: wblok@minszw.nl

 

 

Annerijn Vink

(afwezig van maandag 28 januari t/m vrijdag 22 februari)

Persvoorlichter

  • Werkloosheid
  • Ouderenwerkloosheid

Telefoon: 06 25290452
E-mail: jcvink@minszw.nl

 

 

______________________________________________________________________________________________

Team staatssecretaris Tamara van Ark

Sharida Abid Ali

Algemeen persvoorlichter
Algemene persvragen en interviewverzoeken staatssecretaris

Telefoon: 06 11585274
E-mail: sabidali@minszw.nl

 

 

Karin Donk

Woordvoerder

  • Participatiewet
  • WSW
  • Quotum arbeidsbeperkten
  • Bijstand
  • Wajong
  • Reïntegratie
  • Anw
  • Arbeidsomstandigheden
  • Arbeidsmarktdiscriminatie

Telefoon: 06 11295196
E-mail: kdonk@minszw.nl

 

Frank Bartelds

Woordvoerder

  • Armoede en schuldhulpverlening
  • Caribisch Nederland
  • SVB
  • Kinderopvang
  • Kindregelingen
  • ESF
  • SUWI

Telefoon: 06 15650582
E-mail: fbartelds@minszw.nl

 

Najoua Aachboune

Coördinerend woordvoerder (afwezig i.v.m. zwangerschapsverlof)

 

 

 

______________________________________________________________________________________________

Hoofd woordvoering en publiciteit 

Ella Broos

Telefoon: 06 11302318
E-mail: ebroos@minszw.nl

 

 

______________________________________________________________________________________________

Inspectie SZW

Paul Q van der Burg

Woordvoerder

Telefoon: 06 29339596
E-mail: pvdburg@minszw.nl 

 

 

 

Elizabeth Palandeng

Woordvoerder

Telefoon: 06 50002784
E-mail:  mpalandeng@inspectieszw.nl